CTH6EF-151K
CTH6EF-151K Central Technologies
cth6f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 150UH MINI AXL P-LINE INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.500" L (4.06mm x 12.70mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 3.2MHz
Current - Saturation (Isat): 250mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 410 mA
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 150UH MINI AXL P-LINE INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.500" L (4.06mm x 12.70mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 3.2MHz, Current - Saturation (Isat): 250mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 410 mA.