CTH6EF-1R5K
CTH6EF-1R5K Central Technologies
cth6f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1.5UH MINI AXL P-LINE INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.500" L (4.06mm x 12.70mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 20mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 160MHz
Current - Saturation (Isat): 2.5A
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 3.1 A
на замовлення 5996 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.5UH MINI AXL P-LINE INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.500" L (4.06mm x 12.70mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 20mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 160MHz, Current - Saturation (Isat): 2.5A, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 3.1 A.