CTH6VF-270K
CTH6VF-270K Central Technologies
cth6f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 27UH MINI AXL P-LINE INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.394" L (3.50mm x 10.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 220mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 8MHz
Current - Saturation (Isat): 580mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 27 µH
Current Rating (Amps): 950 mA
на замовлення 700 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 27UH MINI AXL P-LINE INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.394" L (3.50mm x 10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 220mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 8MHz, Current - Saturation (Isat): 580mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 27 µH, Current Rating (Amps): 950 mA.