CTH6VF-2R2K
CTH6VF-2R2K Central Technologies
cth6f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 2.2UH MINI AXL P-LINE INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.394" L (3.50mm x 10.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 30mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 130MHz
Current - Saturation (Isat): 2A
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.6 A
на замовлення 149 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.2UH MINI AXL P-LINE INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.394" L (3.50mm x 10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 30mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 130MHz, Current - Saturation (Isat): 2A, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 2.6 A.