CTH6VF-562K
CTH6VF-562K Central Technologies
cth6f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 5600UH MINI AXL P-LINE INDUCTR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.394" L (3.50mm x 10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 50Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 400kHz
Current - Saturation (Isat): 40mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 5.6 mH
Current Rating (Amps): 63 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5600UH MINI AXL P-LINE INDUCTR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.394" L (3.50mm x 10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 50Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 400kHz, Current - Saturation (Isat): 40mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 5.6 mH, Current Rating (Amps): 63 mA.