CTH6VF-682K
CTH6VF-682K Central Technologies
cth6f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 6800UH MINI AXL P-LINE INDUCTR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.394" L (3.50mm x 10.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 58Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 360kHz
Current - Saturation (Isat): 36mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 6.8 mH
Current Rating (Amps): 59 mA
Написати відгук
Description: 6800UH MINI AXL P-LINE INDUCTR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.394" L (3.50mm x 10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 58Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 360kHz, Current - Saturation (Isat): 36mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 6.8 mH, Current Rating (Amps): 59 mA.