CTH6VF-8R2K
CTH6VF-8R2K Central Technologies
cth6f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 8.2UH MINI AXL P-LINE INDUCTR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.394" L (3.50mm x 10.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 90mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 32MHz
Current - Saturation (Isat): 1.1A
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
Написати відгук
Description: 8.2UH MINI AXL P-LINE INDUCTR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.394" L (3.50mm x 10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 90mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 32MHz, Current - Saturation (Isat): 1.1A, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 8.2 µH, Current Rating (Amps): 1.5 A.