CTH7F-153K
CTH7F-153K Central Technologies
cth7f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 15000UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.290" Dia x 0.602" L (7.37mm x 15.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 43Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 230kHz
Current - Saturation (Isat): 100mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 15 mH
Current Rating (Amps): 40 mA
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 15000UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.290" Dia x 0.602" L (7.37mm x 15.30mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 43Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 230kHz, Current - Saturation (Isat): 100mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 15 mH, Current Rating (Amps): 40 mA.