CTH7F-392K
CTH7F-392K Central Technologies
cth7f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 3900UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.290" Dia x 0.602" L (7.37mm x 15.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 8.6Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 600kHz
Current - Saturation (Isat): 200mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 3.9 mH
Current Rating (Amps): 100 mA
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: 3900UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.290" Dia x 0.602" L (7.37mm x 15.30mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 8.6Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 600kHz, Current - Saturation (Isat): 200mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 3.9 mH, Current Rating (Amps): 100 mA.