CTH7RF-221K
CTH7RF-221K Central Technologies
cth7rf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 220UH RADIAL PWR LINE INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.300" Dia (7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 430mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 3MHz
Current - Saturation (Isat): 860mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.567" (14.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 510 mA
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 220UH RADIAL PWR LINE INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.300" Dia (7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 430mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 3MHz, Current - Saturation (Isat): 860mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.567" (14.40mm), Part Status: Active, Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 510 mA.