CTH7RF-272K
CTH7RF-272K Central Technologies
cth7rf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 2700UH RADIAL PWR LINE INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.300" Dia (7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5.4Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 650kHz
Current - Saturation (Isat): 240mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.567" (14.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.7 mH
Current Rating (Amps): 130 mA
на замовлення 790 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2700UH RADIAL PWR LINE INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.300" Dia (7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5.4Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 650kHz, Current - Saturation (Isat): 240mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.567" (14.40mm), Part Status: Active, Inductance: 2.7 mH, Current Rating (Amps): 130 mA.