CTH7RF-471K
CTH7RF-471K Central Technologies
cth7rf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 470UH RADIAL PWR LINE INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.300" Dia (7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 2MHz
Current - Saturation (Isat): 590mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.567" (14.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 320 mA
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: 470UH RADIAL PWR LINE INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.300" Dia (7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 2MHz, Current - Saturation (Isat): 590mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.567" (14.40mm), Part Status: Active, Inductance: 470 µH, Current Rating (Amps): 320 mA.