CTH7VF-102K
CTH7VF-102K Central Technologies
cth7vf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1000UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.270" Dia x 0.602" L (6.85mm x 15.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.3Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 1MHz
Current - Saturation (Isat): 400mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 200 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1000UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.270" Dia x 0.602" L (6.85mm x 15.30mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.3Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 1MHz, Current - Saturation (Isat): 400mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 200 mA.