CTH7VF-221K
CTH7VF-221K Central Technologies
cth7vf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 220UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.270" Dia x 0.602" L (6.85mm x 15.30mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 430mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 3MHz
Current - Saturation (Isat): 860mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 510 mA
Написати відгук
Description: 220UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.270" Dia x 0.602" L (6.85mm x 15.30mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 430mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 3MHz, Current - Saturation (Isat): 860mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 510 mA.