CTH8F-392K
CTH8F-392K Central Technologies
cth8f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 3900UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.469" Dia x 0.921" L (11.90mm x 23.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.75Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 550kHz
Current - Saturation (Isat): 430mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 3.9 mH
Current Rating (Amps): 400 mA
на замовлення 5711 шт:
Написати відгук
Description: 3900UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.469" Dia x 0.921" L (11.90mm x 23.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.75Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 550kHz, Current - Saturation (Isat): 430mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 3.9 mH, Current Rating (Amps): 400 mA.