CTH8F-3R9K
CTH8F-3R9K Central Technologies
cth8f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 3.9UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.469" Dia x 0.921" L (11.90mm x 23.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 7mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 34MHz
Current - Saturation (Isat): 15.5A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 3.9 µH
Current Rating (Amps): 4 A
на замовлення 17 шт:
Написати відгук
Description: 3.9UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.469" Dia x 0.921" L (11.90mm x 23.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 7mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 34MHz, Current - Saturation (Isat): 15.5A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 3.9 µH, Current Rating (Amps): 4 A.