CTH8F-471K
CTH8F-471K Central Technologies
cth8f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 470UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.469" Dia x 0.921" L (11.90mm x 23.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 380mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 1MHz
Current - Saturation (Isat): 1.24A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Description: 470UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.469" Dia x 0.921" L (11.90mm x 23.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 380mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 1MHz, Current - Saturation (Isat): 1.24A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 470 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.