CTH8HCF-472K
CTH8HCF-472K Central Technologies
cth8hcf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 4700UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.550" Dia x 1.000" L (13.97mm x 25.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.5Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 850mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Inductance: 4.7 mH
Current Rating (Amps): 590 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4700UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.550" Dia x 1.000" L (13.97mm x 25.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.5Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 850mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Inductance: 4.7 mH, Current Rating (Amps): 590 mA.