CTH8RF-102K
CTH8RF-102K Central Technologies
cth8rf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1000UH RADIAL PWR LINE INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.469" Dia (11.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 840mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 1MHz
Current - Saturation (Isat): 870mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.917" (23.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 800 mA
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1000UH RADIAL PWR LINE INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.469" Dia (11.90mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 840mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 1MHz, Current - Saturation (Isat): 870mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.917" (23.30mm), Part Status: Active, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 800 mA.