CTH8RF-104K
CTH8RF-104K Central Technologies
cth8rf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 100000UH RAD POWER LINE INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.469" Dia (11.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 72Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 100kHz
Current - Saturation (Isat): 100mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.917" (23.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 mH
Current Rating (Amps): 70 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100000UH RAD POWER LINE INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.469" Dia (11.90mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 72Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 100kHz, Current - Saturation (Isat): 100mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.917" (23.30mm), Part Status: Active, Inductance: 100 mH, Current Rating (Amps): 70 mA.