CTH8RF-182K
CTH8RF-182K Central Technologies
cth8rf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1800UH RADIAL PWR LINE INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.469" Dia (11.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.6Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 720kHz
Current - Saturation (Isat): 640mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.917" (23.30mm)
Inductance: 1.8 mH
Current Rating (Amps): 600 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1800UH RADIAL PWR LINE INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.469" Dia (11.90mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.6Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 720kHz, Current - Saturation (Isat): 640mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.917" (23.30mm), Inductance: 1.8 mH, Current Rating (Amps): 600 mA.