CTH8RF-392K
CTH8RF-392K Central Technologies
cth8rf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 3900UH RADIAL PWR LINE INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.469" Dia (11.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.8Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 550kHz
Current - Saturation (Isat): 430mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.917" (23.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.9 mH
Current Rating (Amps): 400 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3900UH RADIAL PWR LINE INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.469" Dia (11.90mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.8Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 550kHz, Current - Saturation (Isat): 430mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.917" (23.30mm), Part Status: Active, Inductance: 3.9 mH, Current Rating (Amps): 400 mA.