CTH8VF-221K
CTH8VF-221K Central Technologies
cth8vf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 220UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.449" Dia x 0.898" L (11.40mm x 22.80mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 160mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 2MHz
Current - Saturation (Isat): 1.9A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
Написати відгук
Description: 220UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.449" Dia x 0.898" L (11.40mm x 22.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 160mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 2MHz, Current - Saturation (Isat): 1.9A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 1.6 A.