CTH8VF-331K
CTH8VF-331K Central Technologies
cth8vf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 330UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.449" Dia x 0.898" L (11.40mm x 22.80mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 210mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 2MHz
Current - Saturation (Isat): 1.5A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 330UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.449" Dia x 0.898" L (11.40mm x 22.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 210mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 2MHz, Current - Saturation (Isat): 1.5A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 1.6 A.