CTH8VF-472K
CTH8VF-472K Central Technologies
cth8vf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 4700UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.449" Dia x 0.898" L (11.40mm x 22.80mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.2Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 500kHz
Current - Saturation (Isat): 390mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Inductance: 4.7 mH
Current Rating (Amps): 400 mA
Написати відгук
Description: 4700UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.449" Dia x 0.898" L (11.40mm x 22.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.2Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 500kHz, Current - Saturation (Isat): 390mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Inductance: 4.7 mH, Current Rating (Amps): 400 mA.