CTH8VF-683K
CTH8VF-683K Central Technologies
cth8vf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 68000UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.449" Dia x 0.898" L (11.40mm x 22.80mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 47Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 100kHz
Current - Saturation (Isat): 110mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 68 mH
Current Rating (Amps): 80 mA
Написати відгук
Description: 68000UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.449" Dia x 0.898" L (11.40mm x 22.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 47Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 100kHz, Current - Saturation (Isat): 110mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 68 mH, Current Rating (Amps): 80 mA.