CTH9F-102M
CTH9F-102M Central Technologies
cth9f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1000UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.500" Dia x 1.250" L (12.70mm x 31.75mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 550mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1000UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.500" Dia x 1.250" L (12.70mm x 31.75mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 550mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 1 mH.