CTH9F-501M
CTH9F-501M Central Technologies
cth9f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 500UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.560" Dia x 1.250" L (14.22mm x 31.75mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 260mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 500 µH
на замовлення 389 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 500UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.560" Dia x 1.250" L (14.22mm x 31.75mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 260mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 500 µH.