CTHC1812F-3R3K
CTHC1812F-3R3K Central Technologies
CTHC1812%20Series.PDF
Виробник: Central Technologies
Description: 3.3UH FERRITE CORE WW INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 220mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 45MHz
Current - Saturation (Isat): 750mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 3.3 µH
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.3UH FERRITE CORE WW INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 220mOhm Max, Q @ Freq: 10 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 45MHz, Current - Saturation (Isat): 750mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 3.3 µH.