CTHC2220F-471J
CTHC2220F-471J Central Technologies
cthc2220f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 470UH SMD WW MOLDED INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Size / Dimension: 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 7Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 2.6MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 796 kHz
Supplier Device Package: 2220
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 120 mA
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: 470UH SMD WW MOLDED INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Size / Dimension: 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 7Ohm Max, Q @ Freq: 20 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 2.6MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 796 kHz, Supplier Device Package: 2220, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Inductance: 470 µH, Current Rating (Amps): 120 mA.