CTHCCI1090F-1R0M
CTHCCI1090F-1R0M Central Technologies
cthcci1090f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.445" L x 0.409" W (11.30mm x 10.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.65mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 21A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.382" (9.70mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 17 A
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD SHLDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.445" L x 0.409" W (11.30mm x 10.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.65mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 21A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.382" (9.70mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 17 A.