CTHCCI1210F-4R7M
CTHCCI1210F-4R7M Central Technologies
cthcci1210f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.524" L x 0.461" W (13.30mm x 11.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 8.8mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 11A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 12 A
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD SHIELDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.524" L x 0.461" W (13.30mm x 11.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 8.8mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 11A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 12 A.