CTHR10F-101K
CTHR10F-101K Central Technologies
cthrf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 100UH FILTER INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder
Size / Dimension: 0.935" Dia (23.75mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 30mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 7A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 1.625" (41.28mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 10 A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100UH FILTER INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder, Size / Dimension: 0.935" Dia (23.75mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 30mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 7A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 1.625" (41.28mm), Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 10 A.