CTHR10F-680K
CTHR10F-680K Central Technologies
cthrf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 68UH FILTER INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder
Size / Dimension: 0.935" Dia (23.75mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 27mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 1.375" (34.93mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 10 A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 68UH FILTER INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder, Size / Dimension: 0.935" Dia (23.75mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 27mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 1.375" (34.93mm), Part Status: Active, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 10 A.