CTHR15F-100K
CTHR15F-100K Central Technologies
cthrf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 10UH FILTER INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder
Size / Dimension: 0.700" Dia (17.78mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 10mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 19A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 1.687" (42.85mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 20 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10UH FILTER INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder, Size / Dimension: 0.700" Dia (17.78mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 10mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 19A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 1.687" (42.85mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 20 A.