CTHR15F-270K
CTHR15F-270K Central Technologies
cthrf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 27UH FILTER INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder
Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 15mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 14A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 1.375" (34.93mm)
Part Status: Active
Inductance: 27 µH
Current Rating (Amps): 16 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 27UH FILTER INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder, Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 15mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 14A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 1.375" (34.93mm), Part Status: Active, Inductance: 27 µH, Current Rating (Amps): 16 A.