CTHR3F-500K
CTHR3F-500K Central Technologies
cthrf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 50UH FILTER INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder
Size / Dimension: 0.800" Dia (20.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.875" (22.23mm)
Part Status: Active
Inductance: 50 µH
Current Rating (Amps): 5.6 A
на замовлення 1200 шт:
Написати відгук
Description: 50UH FILTER INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder, Size / Dimension: 0.800" Dia (20.32mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.875" (22.23mm), Part Status: Active, Inductance: 50 µH, Current Rating (Amps): 5.6 A.