CTHSC1107F-R40L
CTHSC1107F-R40L Central Technologies
cthsc1107f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 0.40UH SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.433" L x 0.295" W (11.00mm x 7.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.37mOhm
Current - Saturation (Isat): 21A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 400 nH
Current Rating (Amps): 37 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.40UH SMD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.433" L x 0.295" W (11.00mm x 7.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.37mOhm, Current - Saturation (Isat): 21A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Inductance: 400 nH, Current Rating (Amps): 37 A.