CTIHSM4825F-120L
CTIHSM4825F-120L Central Technologies
ctihsm4825f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 12.0UH SMD MOLDED INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±15%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.520" L x 0.250" W (13.20mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 79mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.3A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.230" (5.84mm)
Part Status: Active
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 2.7 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 12.0UH SMD MOLDED INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±15%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.520" L x 0.250" W (13.20mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 79mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.3A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.230" (5.84mm), Part Status: Active, Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 2.7 A.