CTIHSM4825F-1R0L
CTIHSM4825F-1R0L Central Technologies
ctihsm4825f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1.0UH SMD MOLDED INDUCTOR
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.520" L x 0.250" W (13.20mm x 6.35mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 13mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.1A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.230" (5.84mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 8.6 A
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.0UH SMD MOLDED INDUCTOR, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.520" L x 0.250" W (13.20mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 13mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.1A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.230" (5.84mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 8.6 A.