CTIHSM5832F-392K
CTIHSM5832F-392K Central Technologies
ctihsm5832f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 3900UH SMD MOLDED INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.638" L x 0.320" W (16.20mm x 8.13mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 20.74Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 160mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.9 mH
Current Rating (Amps): 110 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3900UH SMD MOLDED INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.638" L x 0.320" W (16.20mm x 8.13mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 20.74Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 160mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm), Part Status: Active, Inductance: 3.9 mH, Current Rating (Amps): 110 mA.