CTLF48S1GF-001
CTLF48S1GF-001 Central Technologies
ctlf48s1gf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: LAN FILTER-1 GIGABIT ETHERNET
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 1.095" L x 0.480" W (27.81mm x 12.19mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Transformer Type: LAN 10/100/1000 Base-T
Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm)
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LAN FILTER-1 GIGABIT ETHERNET, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 1.095" L x 0.480" W (27.81mm x 12.19mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Transformer Type: LAN 10/100/1000 Base-T, Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm), Part Status: Active.