CTLL1005SF-56NJ
CTLL1005SF-56NJ Central Technologies
ctll1005sf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 56NH SMD CER MULTIL INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 750MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Inductance: 56 nH
Current Rating (Amps): 200 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 56NH SMD CER MULTIL INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max, Q @ Freq: 8 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 750MHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active, Inductance: 56 nH, Current Rating (Amps): 200 mA.