CTLL1608F-4N7S
CTLL1608F-4N7S Central Technologies
ctll1608f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 4.7NH SMD CER CORE MULT INDUCTOR
Tolerance: ±0.3nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 280mOhm Max
Q @ Freq: 32 @ 800MHz
Frequency - Self Resonant: 4.8GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
на замовлення 7960 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4.7NH SMD CER CORE MULT INDUCTOR, Tolerance: ±0.3nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 280mOhm Max, Q @ Freq: 32 @ 800MHz, Frequency - Self Resonant: 4.8GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.