CTLL1608F-56NJ
CTLL1608F-56NJ Central Technologies
ctll1608f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 56NH SMD CER CORE MULT INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Q @ Freq: 14 @ 800MHz
Frequency - Self Resonant: 1.1GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 56 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 56NH SMD CER CORE MULT INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 1Ohm Max, Q @ Freq: 14 @ 800MHz, Frequency - Self Resonant: 1.1GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Inductance: 56 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.