CTLL2012SF-27NJ
CTLL2012SF-27NJ Central Technologies
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 550mOhm Max
Q @ Freq: 18 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1.3GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
Part Status: Active
Inductance: 27 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
на замовлення 3873 шт:
Написати відгук
Description: SMD HIGH FREQCER MULTIL INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 550mOhm Max, Q @ Freq: 18 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 1.3GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), Part Status: Active, Inductance: 27 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.