CTLQ1206NF-150J
CTLQ1206NF-150J Central Technologies
ctlq1206nf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 15UH 90MA SMD WW INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 3.9Ohm Max
Q @ Freq: 35 @ 5MHz
Frequency - Self Resonant: 16MHz
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 90 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 15UH 90MA SMD WW INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 3.9Ohm Max, Q @ Freq: 35 @ 5MHz, Frequency - Self Resonant: 16MHz, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 90 mA.