CTLQ1206NF-R22M
CTLQ1206NF-R22M Central Technologies
ctlq1206nf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 0.22UH 240MA SMD WW INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 600mOhm Max
Q @ Freq: 20 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 250MHz
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 240 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.22UH 240MA SMD WW INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 600mOhm Max, Q @ Freq: 20 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 250MHz, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 240 mA.