CTLQ1206NF-R47K
CTLQ1206NF-R47K Central Technologies
ctlq1206nf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 0.47UH 215MA SMD WW INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.16Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 200MHz
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 215 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.47UH 215MA SMD WW INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.16Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 200MHz, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 215 mA.