CTLQ1210CF-101K
CTLQ1210CF-101K Central Technologies
ctlq1210cf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 100UH 100MA SMD WW INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 5Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 10MHz
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 100 mA
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100UH 100MA SMD WW INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 5Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 10MHz, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 100 mA.